DLACZEGO MY

Bezpieczeństwo

Komora normobaryczna to urządzenie, którego bezpieczeństwo poparte jest atestami i stosownym certyfikatami. Nasza komora jest certyfikowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Normobaryczne Dr. Pokrywki ( gwarancja odpowiedniej dawki: tlenu, wodoru, dwutlenku węgla ). Posiada znak CE, potwierdzający dopełnienie wymogów i dyrektyw EU.

Higiena

Dbamy o najwyższy standard czystości i bezpieczeństwa. Komora jest dezynfekowana - urządzeniem do dekontaminacji powietrza (certyfikat). Dekontaminacja podnosi ochronę przed zakażeniem COVID19. Urządzenie ma silne właściwości biobójcze i skutecznie oczyszcza powietrze oraz znajdujące się w pomieszczeniu przedmioty z wszelkich drobnoustrojów (pleśni, grzybów, bakterii i wirusów). Przestrzeń jest w pełni bezpieczna i wolna od zarazków. Skuteczność działania lampy jest potwierdzona certyfikatem PZH.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Do dyspozycji naszych klientów podjazd i toaleta przyjazna dla osób niepełnosprawnych

Relaks

Sesje odbywają się w przyjaznej, relaksującej atmosferze, a podczas ich trwania możesz odpoczywać tak jak lubisz - drzemiąc, słuchając muzyki, czytając czy oglądając telewizję. Do dyspozycji naszych Klientów woda, herbata, kawa. Darmowy dostęp do WiFi.

Woda Redox

Do dyspozycji naszych Klientów w czasie sesji woda Redox - woda Redox , to woda:
⦿ alkalizowana do 9,5 Ph ⦿
⦿ oczyszczana i filtrowana z zanieczyszczeń , mechanicznych ⦿
⦿ mineralizowana i jonizowana (wodorowana) do potencjału Redox ORP - 500mV ⦿
Woda Redox to selektywny antyoksydant, który usuwa wolne rodniki oraz wzmaga produkcję antyoksydantów w organizmie. Wspomaga utrzymanie homeostazy organizmu (zmniejsza powstawanie stanów zapalnych, ognisk chorobowych, wzmacnia odporność komórek oraz korzystnie wpływa na metabolizm)