KORZYŚCI

Szeroki wachlarz pozytywnych skutków to dowód na skuteczność tlenoterapii, którą umożliwia komora normobaryczna. Korzyści wynikające z tej metody to między innymi poprawa krążenia krwi, przekładająca się na zwiększenie wytrzymałości wysiłkowej organizmu, a także sprawne usuwanie toksyn i skuteczna odpowiedź immunologiczna, wpływająca na zmniejszanie stanów zapalnych. Dotlenienie ciała skutkuje również lepszą koncentracją, napływem sił witalnych i dobrym samopoczuciem.
Dzięki sesjom w komorze normobarycznej, korzyści tlenoterapii widoczne są w postaci szybkiej regeneracji po urazach, uszkodzeniach skóry, mięśni, kości, przyspieszeniu powrotu do formy po operacjach chirurgicznych. Silne dotlenienie tkanek skutkuje produkcją dużej ilości nowych komórek macierzystych, które zastępują zniszczone jednostki. Zmniejsza się obrzęk tkanek, a dzięki wydajnej produkcji kolagenu – skóra w miejscu rany staje się elastyczna i dobrze odżywiona.

tlenoterapia normobaria Łódź łódzkie Uniejów

Wspomaganie leczenia
chorób i dolegliwości

Wspiera regenerację po zabiegach onkologicznych, po chemioterapii i radioterapii, Wspiera rekonwalescencję po przebytych wylewach, zawałach, udarach, przy chorobach niedokrwiennych serca, wspiera terapię przy ADHD, zespole Asbergera, Parkinsona, Alzheimera, stwardnienia rozsianego, wspomaga leczenie schorzeń skórnych, stanów zapalnych.

Poprawa kondycji i
wydajności organizmu

Zwiększa ilości produkowanych komórek macierzystych, regeneracja starych komórek macierzystych, zmniejszenie stresu, zmęczenia i wypalenia, wzrost jakości kojarzenia, zapamiętywania, uczenia się, wzrost produkcji energii, stabilizacja zmian nastroju, lepszy sen, działa odmładzająco, rewitalizująco, spowalnia procesy starzenia, redukuje zmarszczki, poprawa koloryt skóry, poprawa jakości wzroku, słuchu, węchu, poprawia jakość komórek rozrodczych, wzrost libido i poprawa potencji, wspomaga odchudzanie, wzrost odporności, regeneracja układu immunologicznego.

Wspomaganie leczenia
urazów

Aktywuje odbudowę naczyń krwionośnych, wpływa na zmniejszenie obrzęków, niweluje stany zapalne, przyśpiesza gojenie ran, niweluje stany zwyrodnieniowe stawów, kości, tkanki łącznej, redukuje blizny pooperacyjne i po oparzeniowe.

Wykorzystaj potencjał
własnego organizmu !

Działanie stężonego tlenu na komórki ciała

Podczas leczenia rozmaitych schorzeń, a także w celu dbania o ogólną kondycję organizmu, zaleca się tlenoterapię w warunkach, które stwarza komora normobaryczna. Działanie bazuje na oddychaniu powietrzem o zwiększonym ciśnieniu atmosferycznym. W porównaniu z terapią hiperbaryczną – stężenie podawanego podczas sesji tlenu jest nieco niższe, ale osoba nie oddycha przez maskę, co może być dużą zaletą. Terapia jest bardzo wygodna i odpowiednia nawet dla małych dzieci. Podwyższone ciśnienie skutkuje niezwykle wydajnym wchłanianiem tlenu do tkanek ciała.
Podczas sesji w komorze normobarycznej działanie stężonego tlenu na organizm jest w pełni nieinwazyjne i bezbolesne. Niektórym osobom może towarzyszyć delikatny dyskomfort w narządzie słuchu, który jest jednak niegroźny i mija po kilku minutach.

tlenoterapia po covid Uniejów Łódź łódzkie

REZERWACJA

DOTLEŃ SIĘ

Po wysłaniu formularza prosimy oczekiwać na kontakt z naszej strony celem potwierdzenia rezerwacji.